GRAFİK TASARIM KURSU
400 TL
  • 20 YILLIK TECRÜBE
  • UZMAN KADRO
  • 6 KİŞİLİK ÖZEL SINIF
  • %100 SINAV BAŞARISI
  • %100 ÖĞRENME GARANTİSİ
 GRAFİK TASARIM CORELDRAW PHOTOSHOP KURSU
KURSUMUZA KATILIP İŞ BULAN YÜZLERCE ÖĞRENCİMİZDEN BİRİ DE SİZ OLUN
 
İŞ HAYATINA YÖNELİK UYGULAMALI EĞİTİM
 
KURS SONRASI İŞ HAYATINDA DA ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ DESTEK
 
20 YILLIK TECRÜBE UZMAN KADRO
 
6 KİŞİLİK ÖZEL SINIFLARDA
 
%100 SINAV BAŞARISI %100 ÖĞRENME GARANTİSİ
 
ÜCRETSİZ DENEME DERSLERİNE DAVETLİSİNİZ
 
İŞ HAYATINDA ARANAN OLMAK İSTİYORSANIZ DOĞRU ADRESTESİNİZ

Egitim İçeriği

YAPILAN ÇALIŞMALAR

- Coreldraw arayüzü - Araçlar ve kullanımları - Araç çubukları ve kullanımları - Text (Metin) işlemleri - Resim ekleme ev işlemleri - Path (Yol) çizimleri - Logo çalışmaları, Broşür-El ilanı çalışmaları - Kurumsal kimlik çalışmaları

CORELDRAW KURSU - CORELDRAW EĞİTİMİ

Corel Fimasının Draw (Çizim) isimli vektörel çizim ve sayfa tasarımı programıdır. Ülkemiz reklam ve tasarım piyasasında geniş bir kullanıma alanına sahiptir. Matbaalar, Dijital Baskı Merkezleri, Kopyalama Merkezleri, Tekstil Atölyeleri ve Bir çok firmanın kendi grafik departmanında kullanılmaktadır. Logo , desen, style ve illüstrasyon çizimleri yapılabilir. Etiket, kartvizit gibi küçük ebatlı işlerden billboard, araç veya bina giydirme gibi dev ebatlı işler yapılabilir. Fatura irsaliye gibi işlerden katalog, broşür, dergi veya kitap gibi çok sayfalı işler rahatlıkla yapılır.

ALPER EĞİTİM KURUMLARI OLARAK AMACIMIZ 2

Konusunda uzmanlaşmış sahada aktif olarak çalışan öğretmen kadromuzla öğrencilerimize çizim ve tasarım derslerini uygulamalı olarak öğretmektir. Çizim derslerimiz bire bir özel ders olarak verilmektedir. Mezun olan öğrencilerimiz çalışma hayatına başladıklarında karşılaştıkları problemlerle ilgili olarak öğretmenlerimizden ücretsiz olarak destek alabilirler. Kursumuz kurulduğu yıldan bu yana edindiği 18 yıllk tecrübe ile sizlere en iyi eğitimi vermek için çalışmaktadır. Her geçen gün teknoloji ilerlemektedir ve yeni programlar çıkmaktadır. Kurum olarak bizde bu yenilikleri takip ederek sizlere son çıkan programların eğitimlerini vermekteyiz. Maddiyattan ziyade bizim için eğitim ve öğrenci ön plandadır. Eğitimini herhangi bir nedenden dolayı yarım kalan veya tam alamayan öğrencilerimize eğitimi baştan alabilme imkanı sağlanmaktadır. Eğitim programınızın dışında her türlü sorularınızı eğitmenlerimiz içtenlikle yanıtlayacaktır. Konusunda uzman, tecrübeli öğretmenler siz öğrencilerimize en iyi eğitimi vermek için çalışmaktadır.

Kullanıcı Yorumları

İş hayatında başarılı olmak için bizi arayın!