SOLİDWORKS EĞİTİMİ
360 TL
ALPER EĞİTİM KURUMLARI OLARAK AMACIMIZ
 
Konusunda uzmanlaşmış sahada aktif olarak çalışan öğretmen kadromuzla öğrencilerimize çizim ve tasarım derslerini uygulamalı olarak öğretmektir.  Çizim derslerimiz bire bir özel ders olarak verilmektedir. Mezun olan öğrencilerimiz çalışma hayatına başladıklarında karşılaştıkları problemlerle ilgili olarak öğretmenlerimizden ücretsiz olarak destek alabilirler.

Egitim İçeriği

SolidWorks Kursunun Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

SolidWorks kursu alan kişi endüstriyel yollarla üretilebilen her türlü ürünün fikir sürecinden, tasarım aşamasına, prototipi ya da imalatı için gerekli olan 3 boyutlu modelleme sürecine kadar her alanına hakim olabilir. Tabi kişinin bu alanlardaki mesleki bilgisi ve tecrübeleri de önemlidir. CNC ve CAD/CAM yöntemleriyle üretim yapan her türlü sektörde iş bulabilir. Makine Mühendisliği, Endüstriyel Tasarım, Kalıp İmalatçılığı gibi sektörlerde görev yapan kişilerin SolidWorks Programına hakim olması önemli bir avantajdır.

SolidWorks Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

SolidWorks eğitimine aşağıdaki sektörler başta olmak üzere CAD/CAM talebi olan birçok sektörde çalışan bireyler katılabilir. -CNC Makineleri ile üretim yapılan iş kollarında (Metal/Plastik Kalıpçılığı gibi) -Makine Mühendisliği, Teknisyenliği, Teknikerliği alanlarında -Endüstriyel Ürün Tasarımında -Mekatronik (Mekanik Elektronik) Alanında -Sac Metal Malzeme ile Üretim Yapılan Sektörlerde -Otomotiv Sektöründe -Gemi İnşa/Uçak Mühendisliği Alanında

SOLİDWORK KURSU

SolidWorks kursu almak isteyenlerin teknik resim bilgisine sahip olması ya da Makine Mühendisliği/Teknikerliği, Endüstriyel Tasarım gibi üretime yönelik alanlarda bilgisinin olması önemli bir avantajdır. Bununla birlikte yoğun bir ön bilgiye sahip olmayan fakat temel bir teknik resim algısı, konuya ilgisi olan kişiler SolidWorks eğitimlerinde başarılı olabilmektedir. AutoCAD gibi bir CAD programı bilgisi de büyük avantaj sağlamaktadır.

Kullanıcı Yorumları

İş hayatında başarılı olmak için bizi arayın!